Výběr vozíku DESTA je velmi individuální záležitost – tak proč by měl být výběr způsobu financovaní odlišný? Stát se majitelem našeho vysokozdvižného vozíku je víc než jen jednoduchá finanční transakce. Je to začátek silného a dlouhodobého vztahu.

Chcete-li si pořídit vysokozdvižný vozík, pořídíte si ten, kterému důvěřujete. To samé také platí pro finanční produkty. Desta Credit – financování Vám nabízí stejnou úroveň spolehlivosti, výkonu a inovací jako manipulační technika značky Desta. Není jednodušší cesty, jak si pořídit tento vysokozdvižný vozík.

Dovolujeme si Vám tedy předložit nabídku DESTA Credit – financování šité na míru.

1. Příznivé ceny

Jako poskytovatelé finančních služeb vytvořených speciálně pro vysokozdvižné vozíky DESTA Vám nabízíme zvlášť atraktivní podmínky financování.

2. Individuální přístup

Vyberte si řešení, které nejlépe odpovídá Vašemu rozpočtu.  Délka trvání. Výše akontace i měsíční splátky se plně přizpůsobí Vašim finančním potřebám.

3. Rychlý a nenáročný administrativní proces

Jistě Vás mile překvapí minimální administrativa a rychlý proces vyřízení Vaší žádosti o financováni vysokozdvižných vozíků DESTA.

4. Vše z jedné ruky

Poté, co jste se rozhodli pro manipulační techniku zn. DESTA, ušetříme Váš čas i námahu. Zatímco Vy jste ve své firmě, my se staráme o všechny Vaše záležitosti spojené s pořízením vysokozdvižného vozíku – není třeba chodit nikam jinam.

5. Finanční partner na Vaší straně

Naším záměrem není zajistit pouhé financování, ale najít to nejlepší finanční řešení právě pro Vás a Vaše vysokozdvižné vozíky.

 

Pro další informace o DESTA Credit – financování nás prosím kontaktujte.