Nové pneumatiky pro vysokozdvižný vozík

Pneumatiky VZV sehrávají zásadní roli při provozu vysokozdvižných vozíků, a proto by jim měla být věnována patřičná pozornost. Jízdí vlastnosti vozíků jsou ovlivňovány také kvalitou pneumatik. Kvalitní pneumatiky dosahují vysoké životnosti a mohou vám ušetřit jinak frekventované provozní náklady. Pokud máte vysokozdvižný vozík s vyšší nosností, doporučujeme při výběru pneumatik zvolit kvalitnější druh, neboť při opakovaném zatížení dochází k rychlému a výraznému opotřebení u běžných pneumatik.

Pneumatiky VZV

Trelleborg je švédský výrobce velmi kvalitních a odolných pneumatik, které patří ke špičce na trhu manipulační techniky. Pneumatiky Trelleborg doporučujeme pro všechny typové řady terénních vysokozdvižných vozíků nejen značky Desta. Kvalita vzorku zaručuje výborné jízdní i manipulační vlastnosti vysokozdvižného vozíku.

VZV pneuamtiky Trelleborg

Pneumatiky Bostone jsou cenově nejdostupnější variantou pro vysokozdvižné vozíky. Jedná se o osvědčeného výrobce, který je na trhu již 15 let. Pneumatiky mají dobré jízdní vlastnosti a jsou tak výbornou alternativou pro dražší varianty pneumatik.

VZV pneumatiky Bostone

Pneumatiky Mitas jsou cenově dostupnou variantou, která splňuje vysoký standard kvality a životnosti. Dlouholetá tradice firmy vychází především z pravidelných investic do inovací a nových technologií v oblasti pneumatik.

Pneumatiky Mitas VZV

Pneumatiky Solideal jsou vyrobeny ze 100% přírodního kaučuku, který zaručuje jednu z nejdelších životností penumatik na trhu náhradních dílů manipulační techniky. Pneumatiky Solideal jsou vhodné jak pro halové, tak pro terénní vysokozdvižné vozíky.

VZV Pneumatiky Solideal

Máte zájem o pneumatiky pro VZV?

Pokud máte zájem o nové pneumatiky pro Váš vysokozdvižný vozík, připravili jsme pro Vás níže formulář pro rychlý kontakt. Pneumatiky na VZV prodáváme se zárukou. Napište o jakou značku pneumatik máte zájem a uveďte jaké rozměry pneumatik potřebujete. Pokud si nejste jisti rozměry pneumatik, uveďte prosím značku a typovou řadu vysokozdvižného vozíku. Obratem Vám zašleme aktuální cenovou nabídku.

[contact-form-7 404 "Not Found"]