IMG_0251Dnešní doba hledá stále intenzivněji něco nového – inovaci, pokrok, změnu či snad přidanou hodnotu výrobků a služeb. Manipulační technika a především vysokozdvižné vozíky (ve zkratce VZV) mají za úkol poskytnout svým zákazníkům nadstandardní služby ve spojení s dlouhotrvající zárukou.

Lidé všech oborů vyhledávají prostředky pro snadnou, rychlou a efektivní přepravu a manipulaci. Vysokozdvižné vozíky (VZV) ocení nejen stavební průmysl, ale také dřevozpracující, hutní, gumárenský i sklářský a jemu podobné. Vysokozdvižný vozík však nemusí být jedinou variantou, pro drobnější přepravu jsou ideální např. ručně vedený paletový vozík.

Webový portál voziky-vysokozdvizne.eu specializující se na oblast manipulační technika a vysokozdvižné vozíky vám přináší zajímavé informace. Nejedná se o pouhou prezentaci firmy, svým návštěvníkům nabízíme vysokou přidanou hodnotu. U nás si zajíce v pytli rozhodně nekoupíte. Každý vysokozdvižný vozík máte plně k náhledu, vč. technické a obrázkové dokumentace. Za více než 20 letou praxi jsme se naučili mnohé, především, že hlavní slovo má zákazník. Proto mu dnes věnujeme veškerou péči a pozornost, která se vám proměňuje v nejrůznější zvýhodnění a bonusy. Nelpíme na firemních barvách, vysokozdvižné vozíky (VZV) dodáváme vám, proto vy určujete i to, jaké barevné provedení vozíku chcete.

Vysokozdvižný vozík (VZV) představuje dlouhodobou investici, proto našim klientům nabízíme kompletní finanční poradenství s možnostmi splátek, pronájmu i odkupu vozíku. Žádáte si halový či terénní vysokozdvižný vozík? Na výběr máte několik typových řad VZV značky Desta.

Vyrábíme repasované vysokozdvižné vozíky s 24 měsíční zárukou. Kvalitou jsou téměř srovnatelné s novými a cenově výrazně ušetříte. Přesvědčte se sami, nechte si zpracovat cenovou kalkulaci zdarma. Kontaktujte naše obchodní oddělení. Provádíme generální opravy VZV, technické prohlídky VZV i servis po celé ČR.

 

Cenová kalkulace zdarma

Kontaktujte nás