Opravy a servis vysokozdvižných vozíků

František Trnka +420 602 134 619

Provádíme opravy a servis VZV Desta i vozíků zahraničních značek. Náš tým zkušených mechaniků je schopný vyřešit závadu na vysokozdvižném vozíků okamžitě na Vašem místě. Působíme po celé České republice a Slovensku. Níže nabízíme základní přehled služeb, které v rámci servisu VZV poskytujeme. V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat pomocí formuláře níže.

Provádíme také servis VZV Jungheinrich.

Generální opravy vysokozdvižných vozíků Desta

Při generální opravě je prováděna úplná demontáž a současně kontrola stavu dílů a komponentů VZV. Při následné montáži jsou všechny opotřebované a poškozené díly nahrazený novými součástkami. V tom je zahrnuta i výměna motoru, který je po GO včetně vyzkoušení na brzdě (atest). Je prováděna celková repase měniče, rychlostní skříně, hydraulického systému včetně olejových čerpadel, potrubí a repase posilovače řízení. Na vozík montujeme nový brzdový systém a nový chladič. Dále je provedena výměna el. instalace včetně startéru, alternátoru a baterie.

Na přání je provedena výměna pneumatik značky TRELLEBORG (se zárukou 12 měsíců). Opravená karoserie je opatřena odolným lakem a může být barevně provedena dle přání zákazníka bez vlivu na cenu. Zákazník obdrží k provedené GO protokol o technické prohlídce a úřední certifikát o předepsaném přezkoušení VZV.

VZV před generální opravou.

VZV před generální opravou.

VZV po generální opravě.

VZV po generální opravě.

Standardní výbava repasovaného vozíku

 • Nová akumulátorová baterie.
 • Uzávěrka diferenciálu.
 • Olejové náplně zn. Fusch včetně motorového oleje.
 • Ochranný rám.
 • Základní osvětlení včetně ukazatele směru.
 • Povrchová úprava laku na přání zákazníka.
 • Protokol o technické kontrole s certifikátem a ochrannou známkou.
 • Ukazatel stavu motohodin.
 • Chladící systém plněný nemrznoucí směsí (v zimním období).

Servis VZV po celé ČR a Slovensku

Servis vysokozdvižných vozíků zajišťujeme s týmem zkušených a profesionální techniků, které se neustále pohybují po celé České republice a na Slovensku. Na vysokozdvižné vozíky Desta svým klientům garantuje záruční servis do 24 hodin a pozáruční servis do 48 hodin od nahlášení závady.

Opravy a servisní prohlídky provádíme vždy v sídle zákazníka či místě VZV. Servisní technici jsou vyškoleni přímo ve výrobní hale vysokozdvižných vozíků. Díky mobilním vozům, které jsou přestavěny v tzv. mobilní servisní dílny mají technici vždy k dispizici potřebné vybavení a nářadí včetně zákaldních náhradních dílů pro opravy VZV. V oboru oprav a servisu se na nás můžete spolehnout. Zajišťujeme servisní opravy všech typových řad vysokozdvižných vozíků Desta.

V případě Vašeho zájmu jsme ochotni převzít servisní zabezpečení Vašeho vysokozdvižného vozíku a poskytovat mu garanci záruky. Kontaktujte nás pro bližší informace pomocí formuláře uvedeného níže.

Technické prohlídky vysokozdvižných vozíků Desta

Provádíme technické prohlídky vysokozdvižných vozíků Desta. Každý vysokozdvižný vozík by měl být pravidelně kontrolován a servisován. Těmito technickými prohlídkami předcházíte výskytu závad na svém vozíku.

Při pravidelných prohlídkách bude včas odhalena jakákoli vznikající závada, která bude ihned analyzována a opravena. Vyhnete se tak těžkým závadám na Vašem stroji, který by jej mohl uvést do nepojízdného stavu a připravit Vás o možnost využívat vysokozdvižný vozík po několik hodin či dokonce dnů.

V případě Vašeho zájmu o technickou kontrolu či kompletní převzetí servisního zabezpečení VZV, nás prosím kontaktujte pomocí níže uvedeného formuláře. Obratem Vás budeme kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech.

Přestavby a revize LPG pohonů u VZV a výměny PB láhví

V případě Vašeho zájmu jsme schopni přestavit vysokozdvižný vozík s dieslovým pohonem na plynový pohon. Vysokozdižný vozík s LPG pohonem má řadu výhod. Je schopný provozu v uzavřených halách aniž by vypouštěl splodiny. Tuto vlastnost ocení zejména provozy, které se vyskytují v chraněných oblastech či potravinářském odvětví. Vozíky na plynový pohon nejsou navíc zatíženi nutnou recyklací akumulátorů.

VZV plynový pohon

Provádíme výměnu PB láhví za nádrže, revize LPG systémů a poradenství v oblasti vysokozdižných vozíků s plynovým pohonem.

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte dle níže uvedeného formuláře.

Víte, že jsme vytvořili speciální stránky pro klienty z Prahy a Brna: Servis vysokozdvižných vozíků Praha a Servis VZV Brno.

Pro opravu či servis VZV nás kontaktujte

Vaše jméno

Váš email

Váš telefon

Vaše zpráva

Opravy VZV a servis VZV | Proč servisovat vysokozdvižný vozík u nás?

 • Rychlá reakce.
 • Maximální přizpůsobivost termínu opravy dle přání klienta.
 • Spolehlivá dostupnost po celé České republice do 24-48 hodin a na Slovensko.
 • Certifikovaná kvalita našich služeb.
 • Profesionální tým pracovníků.
 • Díky vybavení mobilních dílen je většina oprav řešena v místě sídla firmy klienta.
 • Záruční i pozáruční servis.
 • Uzavírání smluv o údržbě a opravách za výhodné ceny.
 • Zvýhodněné ceny použité při servisních opravách v porovnání s odbytovými cenami prodejní sítě Desta.
 • Smluvní převzetí komplexní péče o technický stav vozíků.