Porouchal se Vám vysokozdvižný vozík? Nabízíme opravy VZV všechny typových řad značky Desta, Balkancar, Toyota, Hyster, BT a dalších. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru, profesionální přístup a pravidelně zásobený sklad náhradních dílů – bazarových i originálních.

Opravíme Váš vysokozdvižný vozík rychle a po celé České republice a Slovensku. Opravy VZV zabezpečujeme skrze naše mobilní pracovní vozy. Zavolejte nám a během 24-48 hodin bude u Vás náš vyškolený technik, který Vám poskytne profesionální servisní služby. Naše vozy jsou vybavené náhradními díly pro běžné opravy vozíků. Doručení speciálních náhradních dílů pro vysokozdvižné vozíky či dílů pro rozsáhlejší opravy není pro nás problém – v těchto případech vyžadujeme o informaci předem, abychom mohli servisní vůz patřičně vybavit vhodnými díly pro opravu Vašeho stroje.

Jsme schopni provést jak běžné opravy VZV, technické prohlídky, pravidlné servisní prohlídky či generální opravy vysokozdvižných vozíků. V případě Vašeho zájmu převezmeme servisní údržbu Vašeho stroje s garancí poskytnutí záruky.

Opravy VZV po celé České republice a Slovensku

Zabezpečujeme opravy vysokozdvižných vozíků po celém území ČR a Slovensku. Nezáleží na tom, kde se nachází Váš stroj nebo kde sídlí naše firma. Pracujeme s unikátním systémem logistiky tak, že naše vozy proměněné v mobilní servisní dílny se neustále pohybují v jednotlivých krajích ČR a Slovensku. Zavolejte nám a my operativně zabezpečíme opravu Vašeho vozíku v nejkratším možném termínu.

Servisní vozy proměněné v mobilní dílny

Naše servisní vozy jsme speciálně upravili pro zabezpečení oprav, technickcýh prohlídek a servisních kontrol VZV. Vozy jsou vybavené náhradními díly pro běžné opravy VZV. Po domluvě jsme schopni zajistit jakýkoli náhradní díly pro vysokozdvižný vozík. Náhradní díly jsme schopni Vám dovést na místo určení do 24-48 hodin či je můžeme expedovat přepravní společností.

Profesionální přístup techniků

Opravy VZV provádějí výhradně vyškolení technici. Na trhu působíme od roku 1991 a více než 20 let každodenních oprav VZV nám poskytlo skutečné know-how o vysokozdvižných vozíkách. Naši servisní technici Vám rovněž poskytnou odborné poradenství v kategoriích údržba a základní opravy VZV.