Bazar – použité vysokozdvižné vozíky

Zabýváme se především prodejem použité manipulační technikypoužité vysokozdvižné vozíky. Jedná se o repasované VZV, které prochází důkladnou technickou kontrolou revizního technika. Tyto vysokozdvihy jsou velmi spolehlivé a dosahují životnosti více než 10 let.

Levné použité vysokozdvižné vozíky

Pokud uvažujete o koupi vysokozdvižného vozíku levně, zajímavým řešením je VZV Desta po celkové repasi. Získáváte použitý vsokozdvižný vozík, který však není typicky bazarový. VZV po generální opravě dosahuje velmi dobrých technických vlastností.

Použité vysokozdvižné vozíky se zárukou

Tyto použité VZV nabízíme se zárukou 24 měsíců. Typické bazarové VZV žádnou záruku samozřejmě nemají, a tím se výrazně odlišujeme od tradičního bazarového zboží, které je mnohdy velmi riskantní pořizovat (neboť po čase se objeví více náklady).

Použité vysokodzvižné vozíky garantuje firma Rosservis po celé České republice a Slovensku. Servisní zabezpečení je do 48 hodin od nahlášení závady – řešíme flexibilně jakoukoli závadu na Vašem stroji.

Dokumentace k VZV

Samozřejmě předáváme veškerou technickou dokumentaci k vysokozdvižnému vozíku včetně katalogu náhradních dílů.

Vysokozdvižné vozíky Desta

Vysokozdvižné vozíky Desta

U nás pořídíte vozíky Desta – česká značka a dlouhodobá tradice. Jedná se o levné vysokozdvihy, které jsou dnes velmi oblíbené především díky výbornému poměru cena a kvalita.

Při pořizování vysokozdvižného vozíku je třeba mít na paměti, že se jedná o dlouhodobou investici. Pokud si nepořizujete nový vysokozdvižný vozík, pak musíte počítat se servisnímu opravami, které vás v budoucnu neminou. Nepříjemností u zahraničních značek VZV je to, že hodinová sazba mechaniků a celkové opravy se vyšplhají na velmi vysoké částky. Desta nabízí velmi dostupné náhradní díly a je poměrně snadno opravitelná zručnými mechaniky.

Použité vysokozdvižné vozíky k prodeji

Všechny použité vysokozdvižné vozíky Desta k prodeji představujeme na přehledné stránce typových řad VZV. Silniční, halové i terénní vozíky. Prohlédněte si naši galerii a podívejte se také na videa vysokozdvihů, která jsme natočili.

Použité VZV Desta