Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky

Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky jsou univerzální, tj. je možné je použít pro VZV jakékoli značky a jakékoli typové řady. Přídavná zařízení usnadní manipulaci i s těmi velmi atypickými předměty. Na jakékoli přídavné zařízení poskytujeme záruku 24 měsíců.

Nejprodávanější přídavná zařízení VZV

DETAIL: Přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky

Rozklikněte jednotlivá přídavná zařízení a zobrazte si podrobné informace. Přiložená je také obrázkovou galerie a video prohlídky, jak přídavná zařízení pracují.

Boční posuv
Boční posuv Bolzoni je vhodný nejen pro vysokozdvižný vozík Desta, ale pro všechny značky a typové řady VZV. Přídavné zařízení dodáváme včetně montáže a seřízení. Boční posuv je nový a poskytujeme na něj záruku 24 měsíců. Nosnost posuvu je 1,5 – 3,5 tuny.

Pozicionér vidlí
Pozicionér vidlí, nekdy nazývané také jako stavitelný nosič vidlic, je přídavné zařízení, které umožňuje pohyb nosných vidlic od sebe a k sobě. Stavitelný nosič oceníte především při manipulaci s materiálem různých rozměrů.

Prodloužené vidlice
Prodloužené vidlice slouží jako přídavné zařízení pro bezepčnou manipulaci s velkorozměrnými břemeny. Jedná se o nástavce na vidle, které díky přední zkosené straně umožní snadnou nakládku a vykládku břemen. Prodloužené vidlice jsou řádně certifikovány a testovány. Dodáváme s garancí záruky. Nosná vidle by měla vyplňovat minimálně 60% prodloužené vidle. V případě Vašich dotazů Vám rádi poradíme a vše vysvětlíme.
Otočný nosič vidlic 180°
Hydraulický otočný nosič vidlic 180° využijete při rotační manipulaci, která směřuje k vyprazdňování beden, kontejnerů či vysypávání krabic, apod. Otočné vidle 180°je velmi žádané přídavné zařízení pro vysokozdvižné vozíky. Otočný nosič vidlic 180° prodáváme se zárukou 24 měsíců. Pohon je zajištěn hydraulickou pístnicí a ozubeným převodem. Otočné vidle dodáváme se stavitelnou boční vidlicí. Nosnost vidlic je 2500 kg a šířka 1200 mm.

Otočný nosič vidlic 360°
Otočný nosič vidlic 360° je pokročilé přídavné zařízení vhodné pro vysypávání a vylévání obsahu z beden, krabic či kontejnerů a perfektní manipulaci. Deska nosiče je otočná o 360° bez jakéhokoli omezení. Okno, které je uprostřed otočného zařízení umožňuje řidiči dobrý průhled a viditelnost. Otočný nosič vidlic 360° dodáváme od spolehlivého výrobce CAM System, který je na trhu přídavných zařízení pro manipulační techniku již 50 let. Otočné zařízení, rotátor, má nosnost 3200 kg.

Hydraulická lopata
Hydraulická lopata na VZV je vhodná pro manipulaci zejména se sypkými hmotami, např. písek, zemina, piliny, sníh či odpad. Jedná se o univerzální přídavné zařízení, které je možné používat na kterémkoli typy vysokozdvižného vozíky jakékoli značky.

Hydraulická lopata na nosné vidle

Obsah hydraulické lopaty je 1 m3 s břitem Hardrock. Hydraulickou lopatu lze dodat v různém provedení, např. roštovém.

Hydraulická lopata na desku

Hydraulická lopata je dodávána s obsahem 0,45 – 1,50 m3 na desku ISO II., ISO III nebo ISO IV. Poháněna jedním nebo dvěma písty. Lze dodat včetně montáže.

Drapák na dřevo
Drapák na dřevo, tzv. přidržovač kulatiny, je vhodný jako přídavné zařízení pro efektivní a bezpečnou manipulaci v dřevozpracujícím průmyslu. Výhodou drapáku je možnost současného použití nosných vidlic (nedemontují se).

Více informací o tomto přídavném zařízení najdete na samostatné stránce Přidržovač kulatiny pro VZV.

Montážní plošina
Montážní plošina se nasouvá na nosné vidle a zajistí pomocí šroubů. V oblasti manipulační techniky nachází velmi široké uplatnění. Nosnost montážní plošiny je 180 kg.
Jeřábové rameno
Jeřábové rameno pro vysokozdvižný vozík je možné použít univerzálně na jakékoli typové řadě VZV. Délka jeřábového ramena je 1630 mm. Přídavné zařízení dodáváme nové se zárukou 24 měsíců. K uchycení závěsu dochází skrze zajišťovací šrouby. Jeřábové rameno obsahuje stavitelný hák s pojistkou.
Radlice na sníh
Radlice na sníh neboli sněžný pluh je přídavné zařízení především pro zimní sezónu, kdy se uplatní pro odhrnování sněhu a sněhových závějí.

Detail radlice na sníh na samostatné stránce vč. videa
Další přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky
Prodáváme také další přídavná zařízení, např. výklopné vidlice, svěrací čelisti, výsuvné vidlice, nosič sudů, nosný trh a další. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Zašleme Vám obratem detailní nabídku vč. aktuální cenové nabídky.

Máte zájem o podrobnější informace a cenovou nabídku?

Odesíláme NEZÁVAZNĚ a ZDARMA detail přídavných zařízení na Vámi zadaný email. Součástí je podrobná technická specifikace přídavného zařízení, obrázková galerie a aktuální cenová nabídka.

Neposíláme SPAM. Váš kontakt nikomu nepředáváme.

Vaše jméno

Váš email

Váš telefon

Vaše zpráva