Prodej vysokozdvižných vozíků patří k naší stěžejní specializaci již od roku 1991. Zabýváme se generálními opravami a vysokozdvižné vozíky prodáváme výhradně v zakázkové výrobě. Jedná se o stroje, které kompletně rozebereme a díly demontujeme. Vozík sestavujeme dle Vašich individuálních požadavků a de facto lze provést jakékoli zásahy a úpravy. Máme mnohaleté zkušenosti v oboru, které jsme přeměnily ve skutečné know-how a nyní přeměňujeme vysokozdvižné vozíky ve stroje, kterým můžete maximálně důvěřovat.

Prodej vysokozdvižných vozíků a servis VZV

Prodej vysokozdvižných vozíků zahrnuje i související servisní služby. Servis VZV není jen naší doplňkovou službou. Dobře víme, že pravidelné servisní a technické prohlídky minimalizují poruchy závažnějšího charakteru. Provozní náklady na VZV se tak rovnoměrně rozloží po celý rok a nebudou tak nutné náhlý výdaje, které by snadno mohli překročit Váš rozpočet. V případě dodání VZV do Vaší společnosti přebíráme zároveň servisní zabezpečení vozíků a o jeho servisní údržbu se již starat nemusíte. Servis VZV zajišťujeme komplexně po celé České republice a Slovensku.

Prodej vysokozdvižných vozíků a náhradní díly VZV

S prodejem vysokozdvižných vozíků souvisí i okamžité dodávky náhradních dílů. Většinu běžných náhradních dílů máme skladem, ostatní jsme schopni expedovat do 24 hodin. Náhradní díly Vám doručíme na místo určení buď naším servisním vozem nebo přepravní službou – po celé České republice a Slovensku.

Prodej vysokozdvižných vozíků je naší doménou

Prodej vysokozdvižných vozíků je naší doménou. Můžete se spolehnout, že Vám sestavíme vysokozdvižný vozík s maximální životností, stroj spolehlivý a především na míru Vašich technických požadavků. Na každý vysokozdvižný vozík, který sestavujeme v naší výrobní hale poskytujeme garanční záruku celé dva roky.


Podívejte se na vysokozdvižné vozíky Desta >>

 

Vysokozdvižné vozíky Desta