Dodáváme vysokozdvižné vozíky Desta na Slovensko

Pokud sháníte manipulační techniku, konkrétně vysokozdvižný vozík, nabízíme možnost zakoupení repasovaného VZV značky Desta. Jedná se o použitý vysokozdvižný vozík, avšak od bazarového typu má řadu výhod. Bazarové vozíky jsou sice velmi levné, avšak tyto pořizovací náklady se během několika měsíců a možná dokonce týdnů promítnou do zvýšených nákladů na opravy a servis VZV. Repasované VZV garantují přijatelnou cenu a zároveň záruku na celý vysokozdvižný vozík, a to po dobu 24 měsíců.

Dodáváme jakoukoli typovou řadu VZV Desta. Již 23 let se specializujeme na generální opravy a servis u těchto vozíků. Nejžádanějšími typovými řadami jsou terénní VZV DVHM TXK a TMK. Jedná se o vozíky s výbornými jízdními i manipulačními vlastnostmi.

Vozíky expedujeme na Slovensko pomocí smluvních tranzitních společností. Doprava vozíku je tedy zabezpečena. V případě Vašeho zájmu se lze samozřejmě domluvit na dopravě dle Vašich požadavků.

Prodejem VZV ještě nic nekončí

Zabezpečujeme servis vysokozdvižných vozíků také na Slovensku. Pomocí našich mobilních dílen, které neustále rotují na území Slovensku jsme schopni zabezpečit opravu či prohlídku Vašeho vysokozdvihu do 48-72 hodin. Jsme připraveni smluvně převzít servisní zabezpečení Vašeho vozíku.

Servis a opravy VZV provádíme na Slovensku obvykle do 48 hodin. Naši vyškolení technici Vám rádi poradí s jakýmkoli problémem a poskytnou asistenci v případě potřeby.

Vylepšený vysokozdvižný vozík o přídavné zařízení | Priedavné zariadenia

Přídavná zařízení zefektivňují práci VZV. Jedná se buď o mechanická nebo hydraulická zařízení, která mají umožnit či usnadnit manipulaci s břemeny. Přídavná zařízení dodáváme na všechny vysokozdvižné vozíky, nejen značky Desta. Námi dodávaná zařízení jsou univerzální, lze je tedy používat na VZV jakékoli značky a typové řady. V zimních období využijete především radlici na sníh nebo hydraulickou lopatu, dřevaři často volí přidržovač kulatiny a ve skladech využívají VZV velmi často boční posuv a pozicionér vidlí. Všechna přídavná zařízení najdete zde >>

Náhradní dily VZV na Slovensko | Náhradné diély

Dodáváme na Slovensko (dodávka dielov) také náhradní díly pro vysokozdvižné vozíky Desta (diely na VZV). Náhradní díly Vám doveze náš servisní vůz či Vám je zašleme zásilkovou společností. Jsme schopni Vám zajistit jak nové, tak použité bazarové náhradní díly VZV.